Contact

De Fontein
Ds. Kuypersstraat 2
3863 CA Nijkerk

Tel: 033 – 245 69 66

Predikant

Ds. T.C. Verhoef
Tel: 033 - 258 46 44   
dominee@defontein-nijkerk.nl

Scriba

E. Oosterhof
Burgemeester Hoekstrastraat 10
3861 DN Nijkerk
Tel: 033 – 245 82 52
scriba@defontein-nijkerk.nl

Kerkelijk bureau/beheer

Kerkelijk bureau/beheer
kerkelijkbureau@defontein-nijkerk.nl

Zaalbezetting & verhuur
zaal@defontein-nijkerk.nl

Algemeen    
Informatie   info@defontein-nijkerk.nl
Jongerenwerk   jongerenwerk@defontein-nijkerk.nl
Pastoraal werk   pastoraalwerker@defontein-nijkerk.nl
Ouderenpastor   ouderenpastor@defontein-nijkerk.nl
Muziekcommissie   muziekcommisie@defontein-nijkerk.nl
Coördinerend organist   organisten@defontein-nijkerk.nl
Penningmeester   penningmeester@defontein-nijkerk.nl
Publicatie    
Weekbrief   weekbrief@defontein-nijkerk.nl
Fontein Nieuws (maandblad)   fonteinnieuws@defontein-nijkerk.nl
Preek op CD   cdpreek@defontein-nijkerk.nl
Beeld en Geluid   beeldengeluid@defontein-nijkerk.nl
Website   webmaster@defontein-nijkerk.nl
Jongeren    
Jongerenbijbelkringen   jongerenbijbelkring@defontein-nijkerk.nl
Claxon   claxon@defontein-nijkerk.nl
Maqor   maqor@defontein-nijkerk.nl
De Kajuit 1   kajuit1@defontein-nijkerk.nl
De Kajuit 2   kajuit2@defontein-nijkerk.nl
Kraaiennest 1   kraaiennest1@defontein-nijkerk.nl
Kraaiennest 2   kraaiennest2@defontein-nijkerk.nl
Overige contacten    
Alpha cursus   alpha@defontein-nijkerk.nl
Bijbelstudiekringen   bijbelstudiekring@defontein-nijkerk.nl
Catechese   catechese@defontein-nijkerk.nl
Coördinatiepunt voor ouders & kind   cok@defontein-nijkerk.nl
Diaconie   diaconie@defontein-nijkerk.nl
Gemeente Groei Groepen   ggg@defontein-nijkerk.nl
Huwelijkskring   huwelijkskring@defontein-nijkerk.nl
Jeugdcommissie   jeugdcommissie@defontein-nijkerk.nl
Kerngroepen   kerngroepen@defontein-nijkerk.nl
Kindernevendienst   knd@defontein-nijkerk.nl
Vrijwilliger / vacature(s)   vrijwilliger@defontein-nijkerk.nl
Gevonden voorwerpen   kerkelijkbureau@defontein-nijkerk.nl
Webmaster    
Webmaster   webmaster@defontein-nijkerk.nl
Loading

ACTIVITEITEN

17 september Jeugddienst
11 oktober Seniorenmiddag
29 oktober Jeugddienst
10 december Jeugddienst
15 december Adventsbijeenkomst senioren

EXTERNE EVENEMENTEN

LOCATIE & ROUTE

Wilt u een dienst bezoeken?

Onze kerk kunt u vinden op het volgende adres:
Dominee Kuypersstraat 2, Nijkerk

Klik hier voor de routebeschrijving

ANBI

ANBI-status